ZEMİNLERİNİZ ŞİMDI IŞIL IŞIL

Zamanla beton zeminler, zaman aşımından, çevre koşullarından etkilenerek mat ve kötü bir görünüme bürünürler ve görünümleri oldukça kötüdür. Beton zeminlerin ilk günkü gibi parlaklığına ve güzel görünümüne ulaştırmak için özel makinelerle bir dizi işlemden geçirilmesi gerekir.

İşlemlerin uygulanmasında elmas kesiciler ve özel zemin silim cihazları ile işlemlerden geçirilip c2 malzemesi ile granit ya da mermer parlaklığı ve görünümüne ulaştırılır. Bu işlemler sayesinde elde edilen sonuçlarla mükemmel bir görünüm elde edilir. Kaplama işlemi olmadığından ve herhangi bir kimyevi madde kullanılmadığı için de çevreye herhangi bir zarar verme söz konusu değildir.

 

Daha iyi ve daha parlak zeminler elde etmek için zemin parlatma teknolojisini en iyi derecede uygulayan firmamız her geçen gün referanslarına bir yenisini daha ekleyerek hızla büyümeye devam etmektedir. Bu büyümenin de devamlı olabilmesi için firmamız bu konuda çalışmalarını son derece titizlikle yürütmektedir. Firmamız kendi alanında en kapsamlı projelere imza atmakta olup bu adımlarını güçlendirmektedir.

 

Değerli müşterilerimizin bizi seçme nedenlerini biz şu şekilde yorumluyoruz; yılların verdiği tecrübe birikimi, kaliteli işçiliğimiz, işini titizlikle yapan uzman kadromuz, en son teknolojileri kullanmamız ve referanslarımız, güvenilir ve disiplinli çalışma düzeni bunlardan sadece bir kaçıdır. Profesyonel olarak ekibimiz yapılan işi sonuna kadar takip etmekte ve varsa sorunları hızlı bir şekilde çözmektedir.

 

Yaptığımız işlerde Saha beton uygulamalarında, Yüzey sertleştirici uygulamalarda, makineli şap uygulamalarında, Beton zemin bakımında, Beton zemin kazımada, zemin parlatma uygulamasında, izolasyon, alçı sıva ve kara sıva uygulamalarında en ön plandaki düşüncemiz, bizden hizmet alan müşterilerimizin bizden mutlu ve memnun olarak ayrılmasıdır. Çünkü biliyoruz ki bizden memnun ve mutlu ayrılan tek bir müşteri bile bizim için çok önemli olup bizim yaptığımız işin bir aynası olur.

 

Zemin parlatma işinde profesyonel ekibimiz, işini kusursuz olarak yapar, en küçük memnuniyetsizliğe yer vermez. İş bitiminde müşterimizin memnuniyeti bizi daha fazla mutlu ederek, daha sonra yapacağımız işlerde bizi motive eder. Ve sonuç olarak çok kaliteli işler ortaya çıkarırız.

 

Comments for this post are closed.