Yapı kimyasalları, inşaat sektöründe kullanılan, geleneksel yapıştırıcıların ve tamir için güçlendiren malzemelerin yerine kullanılan, tamir harçları, su ve yalıtım ürünleri, endüstriyel zemin ürünleri olarak kendi içinde gruplandırılan daha kaliteli yapılar inşa etmede kullanılan inşaat ürünleridir.

 

Birçok insanda oluşan temel önyargı yapı kimyasalları denilince yoğunlukta kimyasal bazlı maddelerin kullanıldığı, çevre ve insan sağlığına zararlı malzemeler olarak algılama biçimidir. Ancak yapı kimyasalları tamamıyla çevre dostu ve insan sağlığına zararlı olmayan malzemelerdir.

 

Sürekli gelişen teknoloji ve değişen dünyaya ayak uydurmaya çalışmanın yanında insan ihtiyaçları da çeşitlilik göstermiştir. Eskiye oranla daha da çeşitlenen ihtiyaçların başında şüphesiz evlerde daha fazla ve daha tasarruf sağlayıcı konfor gelmektedir. Ucuz konfor olarak isimlendirilen bu konfor için en etkili yol şüphesiz içinde yaşanacak yapıların inşaatlarında yapı kimyasalları malzemeleri kullanmak gerekmektedir. Ama her yapı kimyasalları satan kuruma da güvenilmez bu da bilinen bir gerçektir.

İşte tam da bu noktada yardıma Gaziantep Yapı Kimyasalları yetişmektedir. Titiz çalışan bir ekibi ve son teknoloji ile üretilen ürünlerimiz, sağlığa zarar vermeyen ve dayanıklılığı test edilerek piyasaya sunulmaktadır. Hem çevreyi koruyup hem de daha konforlu bir yaşam için inşaatların en vazgeçilmez malzemeleri Gaziantep Yapı Kimyasalları malzemeleridir.

 

Yapı kimyasalları, su ve ısı yalıtım ürünleri, tamir harçları, yapısal güçlendirme araçları, yapıştırma, derz ürünleri, beton katkıları olarak farklı gruplardan oluşmaktadır. Bu temel grupların her biri kendi içinde de gruplara ayrılmaktadırlar. Gaziantep Yapı Kimyasalları bu gruplarda sayılan ve alt gruplarında bulunan tüm yapı kimyasalları malzemelerinin en nitelikli ve en kalitelilerinin bulunduğu yılların verdiği inşaat tecrübesiyle bu hizmeti de layıkıyla yerine getirmek için çalışmaktadır.

Firmamız, ülkemizin daha da güzelleştirilmesi için sağlıklı yaşamlara, sağlıklı yaşamlar için sağlam yapılara ve sağlam yapılar için de güvenli inşaat malzemelerine ihtiyaç olduğunun bilinciyle hareket ederek ürünlerin her birini titiz bir denetimden sonra piyasaya sunmaktadır.

Güvenli geleceğin temelleri için güvenli yapılara, güvenli yapılar için dayanıklı yapı ve Yapı kimyasalları malzemelerine gerek vardır. Güvenli yapı kimyasalları için ise Gaziantep Yapı Kimyasalları malzemelerine gerek vardır.