Firmamız 10 Yılı Aşkın Bir Süredir Endüstriyel Zemin Uygulama Alanında Faaliyet Göstermektedir.Kurulduğu Günden Bugüne İnşaat Sektöründe Kendisini Kanıtlamış Ve Kendisinden Fazlası İle Söz Ettirmiştir.Yaptığı İşlerde Müşteri Memnuniyetini Ve İş Kalitesini Ön Planda Tutan Firmamız Özellikle Endüstriyel Zemin Betonları Ve Tefsiye Şaplarında Uzmanlaşmış Olup Bu Alanda Gaziantep Ve Bölgesindeki Çevre İllerin Seçkin Kuruluşlarından Biri Olmayı Başarmıştır.Bu Başarımızın Sırrı Uzman Ekip,Kaliteli Hizmettir.
MHT İnşaat Olarak Binlerce Refaransımızla,Siz Değerli Müşterilerimizi Arkamıza Alarak Bu Alanda Var Olduğumuzu Bölgeye Kanıtlamış Bulunmaktayız.Şirket Olarak Çok Geniş Ekip Ve Ekipmanlara Sahip Olduğumuz İçin Aynı Anda Birçok Ayrı Şantiyede Hizmet Verebilmekteyiz.
Bunun Ana Nedeni Firmamızın Göstermiş Olduğu Titizlik Ve Kaliteli İşgücüdür. Mht İnşaat Teknolojinin Bütün Yeniliklerinden Faydalanmakta Olup Uygulamalarına Bunu Başarı İle Yansıtmaktadır.
Gaziantep Ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye’nin Dört Bir Yanında Profesyonel Kurum Ve Kuruluşlarla Birlikte Çalışıp Güven Ve Tecrübe Kazandıktan Sonra İnşaat İnce İşlerinde de Bir Çok Projeye Başarılı Taşeron İmzasını Atarak Sektördeki Vizyonunu Genişletmiştir.
2011 Yıllarının Son Aylarında Hizmet Kitlemizi Genişletmek Amacıyla Sanko Holdinge Ait Master-Kim Yapı Kimyasalları Gaziantep Ana Bayisi Olarak Her Geçen Gün Hızla Büyüyen İnşaat Sektörü İçerisindeki Faaliyet Alanlarımızı Genişletmiş Bulunmaktayız.
Amacımıza Ulaşmamızdaki En Önemli Etken Siz Değerli Müşterilerimizin Memnuniyeti Olacaktır.