Endüstriyel alanlarda tercih edilen Gaziantep endüstriyel zemin uygulamaları; genel adıyla şap betonu, özellikle pürüzsüz yüzeyi sayesinde tozlanma oranını azaltması ve kolay yıkanabilir olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Kullanım Alanları;

Özellikle petrol istasyonları, otoparklar, antrepo, dükkân, depo, işyeri, fabrika gibi iç mekânların yanı sıra kaldırım, yürüyüş yolu ve sahil şeridi gibi dış mekânların daha estetik görünmesi ve temizlik açısından kolaylık sağlanması amacıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Gelişen teknolojinin yardımıyla sadece gri beton rengi değil kırmızı ve yeşil renk uygulamaları da yapılabilmektedir. Firmamıza başvuran müşterilerimize fırçalı, tepsili ve perdahlı olmak üzere 3 farklı uygulama seçeneği sunulmaktadır. Gelişmiş makinelerle uygulama yaptığımızdan dolayı kısa sürede son derece parlak ve pürüzsüz bir yüzey elde etmemiz mümkün olmaktadır.

 

            Gaziantep endüstriyel zemin uygulamaları yapılmadan önce uygulama alanının zemin etüdünün yapılıp, sertliğin sağlanması amacıyla bir takım aşamalardan oluşan bir süreç gereklidir. Öncelikle toprak zeminin üzerine yapılacak uygulama öncesinde toprak zeminin malzemeyi emmesini engellemek üzere polietilen örtü serilmesi gerekmektedir.

Ayrıca polietilen örtünün bazı noktalarda kaymasını engellemek üzere usta personellerimiz tarafından plastik bantlar kullanılarak olası aksiliklerin önüne geçilmektedir. Özellikle müteahhitlik uygulamaları kapsamında bina yapım öncesinde gerekli olan şap uygulaması gerekli profil ve çelik malzeme ile desteklenerek beton dökme aşaması sürdürülmektedir. Ancak temiz çelik kalıpların kullanılması ve betonun sıkıştırılması uygulamanın amacına ulaşabilmesi adına önemli bir adım olmaktadır.
İnşaat sektöründe çok önemli olan beton zemin konusunda yıllar süren çalışmalarımızda edindiğimiz tecrübe ve profesyonel teknik ekiplerimizin becerileriyle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kullanışlı, parlak, temiz, toz tutmayan ve pürüzsüz yüzeylerin elde edilmesinde öncü bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Parke veya diğer malzemeler ile kaplanması istenmeyen özellikle sık kullanılan ve çabuk kirlenen fabrika ve otopark zeminlerinin sık sık yıkanması ya da temizlenmesi gerekmektedir. Bu anlamda uygulamasını yaptığımız Gaziantep endüstriyel zemin uygulamaları ile temizliği kolay ve keyifli olmasının yanı sıra rahatlıkla yıkanabilir zeminler ortaya çıkarmayı hedefleyerek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Renkli ya da farklı tarzda bir zemin uygulaması istediğinizde ise yine biz hizmetinizde olacağız.